Negaunate  laiško su elektroninio pašto patvirtinimo nuoroda? 

Patvirtinimo laiškas paprastai yra atsiunčiamas per 5 min. Kiekviena pašto dėžutė skirtingai supranta automatinį sistemos laišką su patvirtinimo nuoroda. Kai kurios pašto dėžutės šiuos laiškus blokuoja, kitos pašto dėžutės (pvz. gmail.com) patalpina automatinius pranešimus į „ŠLAMŠTO“ (ang. „SPAM“) katalogą. Jei negavote laiško su pašto patvirtinimo nuoroda, kreipkitės į savo rajono švietimo centrą.

Nepavyksta prisijungti?
Kelis kartus patikrinkite, ar įvedėte teisingus savo prisijungimo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį). Įvedinėjant duomenis svarbus kiekvienas simbolis, todėl patikrinkite ar klaviatūroje neįjungta „Caps Lock“ funkcija, patikrinkite aktyvią kalbą. Vesdami prisijungimus, nepalikite tarpų - sistema tarpus supranta kaip papildomą simbolį.

Pamiršote prisijungimo duomenis?
Jei pamiršote prisijungimo vardą ar slaptažodį, galite pasinaudoti  priminimu PAMIRŠOTE SLAPTAŽODĮ, PAMIRŠOTE PRISIJUNGIMO VARDĄ.

Registruodami nurodėte neteisingą savivaldybę?
Jei prisijungę renginių kalendoriuje nematote renginių, kreipkitės į savo rajono švietimo centrą.

Nurodėte darbovietę(-es), bet matote, pranešimą, kad nepateikėte duomenų.
Jei nurodėte darbovietę (-es), dėstomus dalykus, tačiau sistema Jums neleidžia registruotis į renginius, vadinasi registruojantis į laukelį "Vardas, pavardė" netiksliai pateikėte savo duomenis. Pasirinkite meniu MANO PASKYRA > PAGRINDINIAI DUOMENYS ir patikrinkite ar teisingai nurodytas vardas, pavardė. Spragtelėję REDAGUOTI PROFILĮ pakeisite  laukelį  "Vardas, pavardė".

Neteisingai nurodėte savo vardą, pavardę?
Norėdami pakeisti vardą ar pavardę reikia pasirinkti meniu MANO PASKYRA > PAGRINDINIAI DUOMENYS. Spragtelėkite REDAGUOTI PROFILĮ ir pakeitę vardą, pavardę paspauskite mygtuką PATEIKTI.
Vardo ir pavardės nerašykite didžiosiomis raidėmis.

Geras formatas - Vardenis Pavardenis
Blogi formatai - VARDENIS PAVARDENIS, vardenis pavardenis, Pavardenis Vardenis.

Dėl iškylusių problemų sistemoje prašome kreiptis į organizuojamo renginio  švietimo centrą.